ABL-20.000MHZ-B2
Mfr.Part #
ABL-20.000MHZ-B2
Datasheet
ABL-20.000MHZ-B2
Description
CRYSTAL 20.0000MHZ 18PF TH
Stock
8849
ESR (Equivalent Series Resistance) :
40 Ohms
Frequency :
20 MHz
Frequency Stability :
±50ppm
Frequency Tolerance :
±20ppm
Load Capacitance :
18pF
Operating Temperature :
-20°C ~ 70°C